İklimlendirme, soğutma, ısıtma, havalandırma ve tesis bakım sektöründe 15 yıldır aralıksız olarak müşteri memnuniyeti, kalite standartları çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız tüm işlerde Türkiye ve dünya standartlarını göz önüne alan firmamız, dinamik ve uzman kadrosuyla, deneyimlerini birleştirmiş, bu doğrultuda kalitesini TSE belgesiyle garantilemiş, sektörde önemli bir saygınlığa ulaşmıştır.Bu noktadan hareketle önümüzdeki süreçte kaliteli servis ve bakım hizmetlerimiz, müşterilerimizin istekleri en önemli önceliğimiz olacak şekilde, devam edecektir.

Resmi ve özel tüm kurumlarda, iş merkezleri, toplu konutlar,fabrika,konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri vb. binaları kapsayan hizmetlerimiz İzmir ve çevre iller ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanını kapsamaktadır.

Kalitesinden ödün vermeyerek, 15 yıllık süreç boyunca sunmuş olduğumuz 7/24 kesintisiz teknik servis, destek hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetimiz bundan sonraki yapacaklarımızın en büyük güvencesidir.

Servis Müdürü
İlhan CAN

Ekibimiz

Konusunda uzman, tecrübeli servis ekibimiz.